Rolki regulowane

Możliwość regulacji rozmiaru rolek sprawia, że w przypadku młodej osoby której stopa ciągle rośnie nie będzie to zakup na jeden sezon. (rodzice z pewnością się ucieszą) Drugą zaletą rolek regulowanych jest zminimalizowanie ryzyka złego dobrania rozmiaru podczas zakupów przez internet.

Aktywność dla każdego

Jazda na rolkach to świetny sposób na aktywe spędzanie wolnego czasu na powietrzu, to rodzaj rekreacji który jest dostępny dla każdego bez względu na wiek i kondycję. Duża dostępność tego sportu oraz ciekawa i ciągle powiększająca się infrastruktura sprawia, że jazda na rolkach cieszy się co raz większą popularnością.

Zmiana rozmiaru w rolkach regulowanych

Rolki regulowane na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od rolek bez regulacji rozmiaru. Jeśli jednak dobrze się przyjrzymy to w dolnej części buta w okolicach kostki lub palców znajdziemy przycisk lub dźwignię po wciśnięciu/odblokowaniu której będziemy mogli regulować rozmiar. Najczęściej regulacja jest trzy lub cztero stopniowa. Większa regulacja spowodowałaby znaczne przesunięcie środka ciężkości co skutkowałoby brakiem stabilności podczas jazdy. Jeśli zastanawiacie się jak to działa to tajemnica tkwi w dwuczęściowej konstrukcji buta. Pierwsza część (1) obejmuje skorupę buta, która sięga do miej więcej połowy stopy. Ta część jest stała i nieruchoma. Drugą część (2) stanowi cholewka buta, która wchodzi w skorupę buta. To właśnie ta część podlega regulacji poprzez wysuwanie i wsuwanie cholewki. Tak wygląda tajemnica rolek regulowanych, które komfortem użytkownaia nie odbiegają od łyżworolek bez regulacji rozmiaru. Rolki regulowane oferowane są w wielu wariantach i rozmiarach tak aby niemal każdy mógł znaleźć coś odpowedniego dla siebie.
rolki regulowane budowa

Nasze pozostałe serwisy

rolkik2.com - K2 Skates to renomowany producent, który słynie z wysokiej jakości oferowanych rolek. Oferta rolek obejmuje modele do jazdy rekreacyjnej jak i bardziej zaawansowane rolki do jazdy szybkiej. Na stronie znajdziecie ofertę rolek K2 w dobrych cenach.

rolkirollerblade.com - rolki Rollerblade od lat cieszą się dużą popularnością, a to za sprawą wysokiej jakości wykonania z bardzo dobrych komponentów. Oferta Rollerblade to przede wszystkim rolki do jazdy rekreacyjnej aczkolwiek znajdziemy tu też rolki do jazdy agesywnej czy slalomu.

rolkipowerslide.pl - Powerslide to jeden z czołowych producentów łyżworolek, jeden z liderów innowacyjnoci. Rolki Powerslide to propozycja dla osób które cenią sobie wysoką jakość wykonania. Na stronie znajdziecie ofertę rolek Powersldie z różnych kolekcji.