Rolki regulowane Playlife

Możliwość regulacji rozmiaru rolek sprawia, że w przypadku młodej osoby której stopa ciągle rośnie nie będzie to zakup na jeden sezon. (rodzice z pewnością się ucieszą) Drugą zaletą rolek regulowanych jest zminimalizowanie ryzyka złego dobrania rozmiaru podczas zakupów przez internet.

Sport dla każdego

Jazda na rolkach to świetny sposób na aktywe spędzanie wolnego czasu na powietrzu, to rodzaj rekreacji który jest dostępny dla każdego bez względu na wiek i kondycję. Duża dostępność tego sportu oraz ciekawa i ciągle powiększająca się infrastruktura sprawia, że jazda na rolkach cieszy się co raz większą popularnością.

Rolki dla dzieci Playlife / Powerslide PlaylifePlaylife to marka należąca do firmy Powerslide, która jest jedną z czołowych firm produkujących łyżworolki. Oferta łyżworolek playlife skierowana jest głownie do amatorów, którzy szukają wysokiej jakości łyżworolek.
Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Girls Softboot 2016

Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Girls Softboot 2016

Rolki z regulacją rozmiaru Jumper zaprojektowano dla dziewczynek jeżdżących często na niedużych dystansach. Cechuje je trwałość i dziewczęcą koloryst ...
239 PLN
Zobacz
Rolki Powerslide/ Playlife Joker Boys Hardboot 2016

Rolki Powerslide/ Playlife Joker Boys Hardboot 2016

Regulowane rozmiarowo rolki Joker zaprojektowano dla chłopców jeżdżących często, lecz na niewielkich dystansach. Odznaczają się solidnością oraz kolor ...
259 PLN
Zobacz
Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Boys Softboot 2016

Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Boys Softboot 2016

Rolki z regulacją rozmiaru Jumper zaprojektowano dla chłopców jeżdżących często na niedużych dystansach. Cechuje je trwałość i kolorystyka, która kt ...
259 PLN
Zobacz
Rolki Powerslide/ Playlife Joker Girls Hardboot 2016

Rolki Powerslide/ Playlife Joker Girls Hardboot 2016

Regulowane rozmiarowo rolki Joker zaprojektowano dla dziewczynek jeżdżących często, lecz na niewielkich dystansach. Odznaczają się solidnością oraz dzie ...
259 PLN
Zobacz

Nasze pozostałe serwisy

rolkik2.com - K2 Skates to renomowany producent, który słynie z wysokiej jakości oferowanych rolek. Oferta rolek obejmuje modele do jazdy rekreacyjnej jak i bardziej zaawansowane rolki do jazdy szybkiej. Na stronie znajdziecie ofertę rolek K2 w dobrych cenach.

rolkirollerblade.com - rolki Rollerblade od lat cieszą się dużą popularnością, a to za sprawą wysokiej jakości wykonania z bardzo dobrych komponentów. Oferta Rollerblade to przede wszystkim rolki do jazdy rekreacyjnej aczkolwiek znajdziemy tu też rolki do jazdy agesywnej czy slalomu.

rolkipowerslide.pl - Powerslide to jeden z czołowych producentów łyżworolek, jeden z liderów innowacyjnoci. Rolki Powerslide to propozycja dla osób które cenią sobie wysoką jakość wykonania. Na stronie znajdziecie ofertę rolek Powersldie z różnych kolekcji.