Sport dla każdego

Jazda na rolkach to świetny sposób na aktywe spędzanie wolnego czasu na powietrzu, to rodzaj rekreacji który jest dostępny dla każdego bez względu na wiek i kondycję. Duża dostępność tego sportu oraz ciekawa i ciągle powiększająca się infrastruktura sprawia, że jazda na rolkach cieszy się co raz większą popularnością.

Rolki regulowane Playlife

Możliwość regulacji rozmiaru rolek sprawia, że w przypadku młodej osoby której stopa ciągle rośnie nie będzie to zakup na jeden sezon. (rodzice z pewnością się ucieszą) Drugą zaletą rolek regulowanych jest zminimalizowanie ryzyka złego dobrania rozmiaru podczas zakupów przez internet.
PlaylifePlaylife to marka należąca do firmy Powerslide, która jest jedną z czołowych firm produkujących łyżworolki. Oferta łyżworolek playlife skierowana jest głownie do amatorów, którzy szukają wysokiej jakości łyżworolek.
Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Girls Softboot 2016
Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Girls Softboot 2016Rolki z regulacją rozmiaru Jumper zaprojektowano dla dziewczynek jeżdżących często na niedużych dystansach. Cechuje je trwałość i dziewczęcą koloryst ...
239 PLN
Rolki Powerslide/ Playlife Joker Boys Hardboot 2016
Rolki Powerslide/ Playlife Joker Boys Hardboot 2016Regulowane rozmiarowo rolki Joker zaprojektowano dla chłopców jeżdżących często, lecz na niewielkich dystansach. Odznaczają się solidnością oraz kolor ...
259 PLN
Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Boys Softboot 2016
Rolki Powerslide/ Playlife Jumper Boys Softboot 2016Rolki z regulacją rozmiaru Jumper zaprojektowano dla chłopców jeżdżących często na niedużych dystansach. Cechuje je trwałość i kolorystyka, która kt ...
259 PLN
Rolki Powerslide/ Playlife Joker Girls Hardboot 2016
Rolki Powerslide/ Playlife Joker Girls Hardboot 2016Regulowane rozmiarowo rolki Joker zaprojektowano dla dziewczynek jeżdżących często, lecz na niewielkich dystansach. Odznaczają się solidnością oraz dzie ...
259 PLN

Nasze pozostałe serwisy

rolkik2.com - K2 Skates to renomowany producent, który słynie z wysokiej jakości oferowanych rolek. Oferta rolek obejmuje modele do jazdy rekreacyjnej jak i bardziej zaawansowane rolki do jazdy szybkiej. Na stronie znajdziecie ofertę rolek K2 w dobrych cenach.

rolkirollerblade.com - rolki Rollerblade od lat cieszą się dużą popularnością, a to za sprawą wysokiej jakości wykonania z bardzo dobrych komponentów. Oferta Rollerblade to przede wszystkim rolki do jazdy rekreacyjnej aczkolwiek znajdziemy tu też rolki do jazdy agesywnej czy slalomu.

rolkipowerslide.pl - Powerslide to jeden z czołowych producentów łyżworolek, jeden z liderów innowacyjnoci. Rolki Powerslide to propozycja dla osób które cenią sobie wysoką jakość wykonania. Na stronie znajdziecie ofertę rolek Powersldie z różnych kolekcji.

rolkitempish.info - Tempish to nie tak uznana firma jak K2, Rollerblade czy Powerslide, ale w ofercie tej marki możemy znaleźć rolki na każdą kieszeń. Są modele dla początkjących, jeżdżących rekreacyjnie jak i prefesjonalne rolki do jazdy szybkiej.

rolkifila.info - rolki Fila charakteryzuje wysoka jakość wykonania i bardzo dobre właściwości jezdne. Na stronie znajdziecie najciekawsze modele łyżworlek tej marki, które dostępne są w atrakcyjnych cenach.