Sport dla każdego

Jazda na rolkach to świetny sposób na aktywe spędzanie wolnego czasu na powietrzu, to rodzaj rekreacji który jest dostępny dla każdego bez względu na wiek i kondycję. Duża dostępność tego sportu oraz ciekawa i ciągle powiększająca się infrastruktura sprawia, że jazda na rolkach cieszy się co raz większą popularnością.

Rolki regulowane K2

Możliwość regulacji rozmiaru rolek sprawia, że w przypadku młodej osoby której stopa ciągle rośnie nie będzie to zakup na jeden sezon. (rodzice z pewnością się ucieszą) Drugą zaletą rolek regulowanych jest zminimalizowanie ryzyka złego dobrania rozmiaru podczas zakupów przez internet.

Rolki dla dzieci K2

K2 SkatesK2 Skates to znany i uznany producent łyżworolek, który słynie z innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości wykonania. Oferta K2 skierowana jest przede wszystkim do miłośników rekreacyjnej jazdy na rolkach zarówno ych młodszych jak i starszych. Dla młodszych rolkarzy K2 przygotował całą linię wysokiej jakości rolek regulowanych.
rolki K2 Raider Pro Jr. 2018

K2 Raider Pro Jr. 2018

K2 Raider Pro 2018 to wysokiej jakości rolki regulowane dla dzieci, które charakteryzują się wysokim komfortem jazdy. Dzięki rolkom Raider Pro, rodzice są zadowoleni z ceny i ...
399 PLN
Zobacz
rolki K2 Marlee BOA Jr. 2018

K2 Marlee BOA Jr. 2018

K2 Marlee BOA z kolekcji 2018 to niezwykle komfortowe i bezpieczne łyżworolki dla dla najmłodszych, które pozwolą Twojemu dziecku stawiać pierwsze kroki we wrotkarstwie. Kil ...
489 PLN
Zobacz
rolki K2 Raider BOA Jr. 2018

K2 Raider BOA Jr. 2018

K2 Raider BOA 2018 to najwyższej jakości rolki regulowane dla dzieci, które zostały wyposażone w system sznurowania BOA. BOA  czyli charakterystyczne pokrętło umieszczone n ...
489 PLN
Zobacz

Nasze pozostałe serwisy

rolkik2.com - K2 Skates to renomowany producent, który słynie z wysokiej jakości oferowanych rolek. Oferta rolek obejmuje modele do jazdy rekreacyjnej jak i bardziej zaawansowane rolki do jazdy szybkiej. Na stronie znajdziecie ofertę rolek K2 w dobrych cenach.

rolkirollerblade.com - rolki Rollerblade od lat cieszą się dużą popularnością, a to za sprawą wysokiej jakości wykonania z bardzo dobrych komponentów. Oferta Rollerblade to przede wszystkim rolki do jazdy rekreacyjnej aczkolwiek znajdziemy tu też rolki do jazdy agesywnej czy slalomu.

rolkipowerslide.pl - Powerslide to jeden z czołowych producentów łyżworolek, jeden z liderów innowacyjnoci. Rolki Powerslide to propozycja dla osób które cenią sobie wysoką jakość wykonania. Na stronie znajdziecie ofertę rolek Powersldie z różnych kolekcji.

rolkitempish.info - Tempish to nie tak uznana firma jak K2, Rollerblade czy Powerslide, ale w ofercie tej marki możemy znaleźć rolki na każdą kieszeń. Są modele dla początkjących, jeżdżących rekreacyjnie jak i prefesjonalne rolki do jazdy szybkiej.